İHRACAT

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Selim ACAR önderliğinde 1977 yılında faaliyetlerine başlayarak tarım, uluslararası petrol ve muhtelif ürün taşımacılığı, ithalat-ihracat ve uzun yıllar farklı unvanlar altında farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdürerek Acarsan Holding adı altında bugünkü konumuna gelmiştir. Gerçekleştirdiği üretim satışı ve yaptığı ihracatla, İstanbul Sanayi Odası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi istatistiklerinde derecelere girerek sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Bugünkü ulusal ve uluslararası rekabet gücüne erişmiş olan Acarsan Holding, bilimsel ilkeler ve iş ahlakını önemseyerek, üst düzeyde ticari itibarını sürdürmeye devam etmektedir. Acarsan Holding, bünyesinde bulunan sektörlerde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olup, çalışanları ve müşteri memnuniyeti ile etkinlik gösterdiği tüm alanlarda başarılı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Acarsan Holding, üretim sektöründe; Irak, Libya, Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri ve Birleşmiş Milletlerin tedarik firmalarından birisidir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarınca tercih edilen ve kendi markalarından olan ‘'Acarsan, Banetti ve Rodilla’ modern tesislerinde makarna, un, irmik ve noodle imal etmektedir.

Acarsan Holding, ihracat sektöründe; Irak, Libya, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika, Birleşmiş Milletler, Rusya, Kazakistan, ve AB ülkeleri olmak üzere geniş alanlarda ihracat yapmaktadır. Ayrıca kendi markaları olan; Acarsan, Nobelux, Mahya, Vianetti, Riavia, Rodilla, Pasta Benetti, Macar, Maxun, Nice Baby, 24 Ayar, Acr Acarsan, Cannes, Time Turca, Kan, Pastavia, Nobel, Acarsan Nobel, El Faruk Un ile gıda ürünleri (makarna, un, irmik, çikolata-bisküvi-gofret, bakliye, ayçiçek yağı, tahıl ürünleri), temizlik ve hijyen ürünleri (çocuk bezi ve temizlik ürünleri), inşaat ürünleri (demir, profil, sac, çimento, ve diğerleri), ve talebe göre diğer çeşitli ürünlerin (beyaz eşya, mutfak eşyası, petrol ve plastik, elektrik-elektronik) ihracatlarını yapmaktadır.